Кого з Рівненщини підтримуватиме Вакарчук на виборах, і чому вони підтримують Вакарчука (ФОТО)

Лідер партії «Голос» дав прес-конференцію, від Рівного підтримує Бляшина

Зліва направо: координатор регіонального штабу "Голос" Роман Денисюк; кандидатка в народні депутатки від 155 кругу Вікторія Войціцька; лідер "Голосу", музикант Святослав Вакарчук; депутат Рівнеради, самовисуванець по 152 округу Микола Бляшин; мажоритарник

В межах «Туру змін» лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук побував у Рівному. Перед концертом музикант і політик дав прес-конференцію. Зокрема, Вакарчук розповів про ключові напрямки роботи його політичної сили. Це усунення олігархії в державі, розвиток судової системи та реформа системи освіти.

На цьому я особливо наголошую - в Україні треба кардинально змінювати систему освіти. Це покращувати заклади профтехосвіти, а також вищу освіту. ЗНО дало можливість дітям з сіл потрапляти в престижні виші, однак після ЗНО стара система знову дає про себе знати - треба платити за іспити, екзамени.

 

На мою думку, один із виходів - це зробити такий іспит на вході і на виході. А також скоротити кількість вишів з трьох сотень до трьох десятків, прибравши "шарашкіни кантори", які лише прикидаються вишами, але нормальної освіти не дають.

Що ж до парламентських виборів, то від Рівного по 152 округу партія «Голос» підтримуватиме мажоритарника Миколу Бляшина, який нині - депутат Рівнеради.

Бляшин вважає, що у міській раді надто мало можливостей, аби розвивати Рівне:

Працюючи три роки в міській раді я побачив, що депутат міської ради не має повного інструменту, аби залучати кошти держави в місто.

 

Мені прикро, що три чи чотири роки тому все, що подавало місто на ДФРР [Державний фонд регіонального розвитку, - ред.] – це встановлення електронної системи обміну даними між лічильниками «Водоканалу». Це справді те, що нам найбільше потрібно?

Микола Бляшин ліворуч, Андрій Пехотін - праворуч.

Депутат пішов самовисуванцем, адже хоче представляти інтереси рівнян в Раді, а тому вони самі мають його обрати, каже Бляшин.

І додає, що підтримкою «Голосу» заручився, адже поділяє цінності політичної сили. У Верховній раді хоче змінити саму роботу парламенту, а саме – покращити знання законодавства серед депутатів.

Також у найбільш північному - 155 окрузі - від партії «Голос» балотується Вікторія Войціцька, яка прагне максимальної прозорості в Раді, й зробила прозорий штаб у Вараші. А по 156 округу – Андрій Пехотін: хоче, аби в парламенті не було прихованих домовленостей.

Партія Вакарчука також може підтримати ще двох мажоритарників у 153 і 154 округах. Саму ж мажоритарку в перспективі хочуть ліквідувати, натомість зробити відкриті списки.

Нині ж у Рівному триває концерт Святослава Вакарчука.

[media=148136] [media=148138][media=148137]

Усі фото - Радіо Трек

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень