![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Лідер партії «Голос» дав прес-конференцію, від Рівного підтримує Бляшина
В межах «Туру змін» лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук побував у Рівному. Перед концертом музикант і політик дав прес-конференцію. Зокрема, Вакарчук розповів про ключові напрямки роботи його політичної сили. Це усунення олігархії в державі, розвиток судової системи та реформа системи освіти.
На цьому я особливо наголошую - в Україні треба кардинально змінювати систему освіти. Це покращувати заклади профтехосвіти, а також вищу освіту. ЗНО дало можливість дітям з сіл потрапляти в престижні виші, однак після ЗНО стара система знову дає про себе знати - треба платити за іспити, екзамени.
На мою думку, один із виходів - це зробити такий іспит на вході і на виході. А також скоротити кількість вишів з трьох сотень до трьох десятків, прибравши "шарашкіни кантори", які лише прикидаються вишами, але нормальної освіти не дають.
Що ж до парламентських виборів, то від Рівного по 152 округу партія «Голос» підтримуватиме мажоритарника Миколу Бляшина, який нині - депутат Рівнеради.
Бляшин вважає, що у міській раді надто мало можливостей, аби розвивати Рівне:
Працюючи три роки в міській раді я побачив, що депутат міської ради не має повного інструменту, аби залучати кошти держави в місто.
Мені прикро, що три чи чотири роки тому все, що подавало місто на ДФРР [Державний фонд регіонального розвитку, - ред.] – це встановлення електронної системи обміну даними між лічильниками «Водоканалу». Це справді те, що нам найбільше потрібно?
Депутат пішов самовисуванцем, адже хоче представляти інтереси рівнян в Раді, а тому вони самі мають його обрати, каже Бляшин.
І додає, що підтримкою «Голосу» заручився, адже поділяє цінності політичної сили. У Верховній раді хоче змінити саму роботу парламенту, а саме – покращити знання законодавства серед депутатів.
Також у найбільш північному - 155 окрузі - від партії «Голос» балотується Вікторія Войціцька, яка прагне максимальної прозорості в Раді, й зробила прозорий штаб у Вараші. А по 156 округу – Андрій Пехотін: хоче, аби в парламенті не було прихованих домовленостей.
Партія Вакарчука також може підтримати ще двох мажоритарників у 153 і 154 округах. Саму ж мажоритарку в перспективі хочуть ліквідувати, натомість зробити відкриті списки.
Нині ж у Рівному триває концерт Святослава Вакарчука.
[media=148136] [media=148138][media=148137]
Усі фото - Радіо Трек
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК