Пам’ятку архітектури у Рівному не продаватимуть у приватні руки

Поки що

Йдеться про 4 будівлі колишньої ЗОШ № 14, що на вулиці Залізничній у Рівному. Це мікрорайон Басів Кут.

Як повідомлялось раніше, старе приміщення школи, яке давно визнали пам’яткою архітектури, раніше хотіли продати у приватні руки. Нібито для будівництва приватного дитячого садочка.

Втім, депутат Рівнеради Микола Бляшин сумнівається, що інвестор не будуватиме тут приватний дитячий садок.

Цю думку Микола Бляшин відстоював на профільних комісіях, які засідали перед сесію міськради. Схоже на те, що до його думки все ж прислухались.

Бо на засіданні сесії, у середу 15 листопада, питання продажу чотирьох будівель колишньої школи із порядку денного зняли.

Про це у соціальній мережі повідомив Микола Бляшин:

4 старі будівлі виконавчі органи пропонують продати у місті Рівне під приватний дитсадок, підготували вже рішення, внесли в порядок денний сьогоднішньої сесії міської Ради.... внесли і ... ЗНЯЛИ. Підтримую конкурентні аукціони, розвиток приватного інтресу, але проти СХЕМ та підкилимних роздач майна громади.

 

Подумайте над тим, що місто має перевиконання бюджету на 131 млн.грн. за 9 місяців. Врахуйте, що в місті майже 3 дитини на одне місце в дитсадку.

 

Думаю, що колеги-депутати і на наступній сесії не дадуть згоди «продати» в таких умовах і без землі цю ділянку, а у жителів цієї частини міста зявиться шанс за кошти бюджету та з залученням коштів Державного фонду регіонального розвитку відвести дітей в комунальний садочок в 2022 році.

Нагадаємо, раніше повідомлялось про те, що на території ЗОШ № 14 хочуть побудувати спортивний майданчик.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень