Пам’ятку архітектури у Рівному не продаватимуть у приватні руки

Поки що

Йдеться про 4 будівлі колишньої ЗОШ № 14, що на вулиці Залізничній у Рівному. Це мікрорайон Басів Кут.

Як повідомлялось раніше, старе приміщення школи, яке давно визнали пам’яткою архітектури, раніше хотіли продати у приватні руки. Нібито для будівництва приватного дитячого садочка.

Втім, депутат Рівнеради Микола Бляшин сумнівається, що інвестор не будуватиме тут приватний дитячий садок.

Цю думку Микола Бляшин відстоював на профільних комісіях, які засідали перед сесію міськради. Схоже на те, що до його думки все ж прислухались.

Бо на засіданні сесії, у середу 15 листопада, питання продажу чотирьох будівель колишньої школи із порядку денного зняли.

Про це у соціальній мережі повідомив Микола Бляшин:

4 старі будівлі виконавчі органи пропонують продати у місті Рівне під приватний дитсадок, підготували вже рішення, внесли в порядок денний сьогоднішньої сесії міської Ради.... внесли і ... ЗНЯЛИ. Підтримую конкурентні аукціони, розвиток приватного інтресу, але проти СХЕМ та підкилимних роздач майна громади.

 

Подумайте над тим, що місто має перевиконання бюджету на 131 млн.грн. за 9 місяців. Врахуйте, що в місті майже 3 дитини на одне місце в дитсадку.

 

Думаю, що колеги-депутати і на наступній сесії не дадуть згоди «продати» в таких умовах і без землі цю ділянку, а у жителів цієї частини міста зявиться шанс за кошти бюджету та з залученням коштів Державного фонду регіонального розвитку відвести дітей в комунальний садочок в 2022 році.

Нагадаємо, раніше повідомлялось про те, що на території ЗОШ № 14 хочуть побудувати спортивний майданчик.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень