Карантинні обмеження у Рівному посилили, але заборонили не все. Що працюватиме з наступного тижня?

Про освіту і культуру

Рівне та область сьогодні, 27 березня, залишили у  «помаранчевій» зоні карантину, однак посилили обмеження.

Що та як працюватиме в обласному центрі з понеділка, розповіла РАДІО ТРЕК заступниця міського голови з питань освіти й культури Марина Кузмічова

Так, з 29 березня у Рівному працюватимуть дитсадки, а також до школи ходитимуть учні 1-4 класів. У мистецьких школах в очній формі діятимуть лише індивідуальні заняття, а групові проводитимуть дистанційно.

 

Заборонили проведення усіх розважальних та спортивних заходів. Проводитимуть лише офіційні спортивні заходи, але без глядачів.  

 

Крім того, у спортивних школах можна проводити заняття лише тим, хто бере участь в офіційних спортивних змаганнях, для підготовки. За таким самим принципом працюватимуть і басейни, – пояснила Марина Кузмічова. 

Крім того, з понеділка діятиме заборона приймати відвідувачів у закладах культури та проведення там всіх масових заходів. У Рівному дозволили лише автоконцерти.  

Ці обмеження діятимуть до офіційно встановленої «червоної» зони карантину. Нині Рівненщина перебуває у «помаранчевій» зоні, але з посиленням обмежень, – розповіла Марина Кузмічова.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень