Карантинні обмеження у Рівному посилили, але заборонили не все. Що працюватиме з наступного тижня?

Про освіту і культуру

Рівне та область сьогодні, 27 березня, залишили у  «помаранчевій» зоні карантину, однак посилили обмеження.

Що та як працюватиме в обласному центрі з понеділка, розповіла РАДІО ТРЕК заступниця міського голови з питань освіти й культури Марина Кузмічова

Так, з 29 березня у Рівному працюватимуть дитсадки, а також до школи ходитимуть учні 1-4 класів. У мистецьких школах в очній формі діятимуть лише індивідуальні заняття, а групові проводитимуть дистанційно.

 

Заборонили проведення усіх розважальних та спортивних заходів. Проводитимуть лише офіційні спортивні заходи, але без глядачів.  

 

Крім того, у спортивних школах можна проводити заняття лише тим, хто бере участь в офіційних спортивних змаганнях, для підготовки. За таким самим принципом працюватимуть і басейни, – пояснила Марина Кузмічова. 

Крім того, з понеділка діятиме заборона приймати відвідувачів у закладах культури та проведення там всіх масових заходів. У Рівному дозволили лише автоконцерти.  

Ці обмеження діятимуть до офіційно встановленої «червоної» зони карантину. Нині Рівненщина перебуває у «помаранчевій» зоні, але з посиленням обмежень, – розповіла Марина Кузмічова.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень