Вмикалося світло та падали картини: в університеті на Рівненщині «розгулялися» привиди? (ВІДЕО)

Герої Емми Андієвської так вирішили пожартувати (с)

Картини, які падають самі, днями зафільмувала камера відеоспостережень в Національному університеті «Острозька академія» на Рівненщині. 

Однієї ночі в арткластері університету відбувалися дивні речі.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив мистецтвознавець Микола Бендюк та розповів, що про самовільне падіння картин, які стояли на мольбертах, йому повідомили охоронці, передає РАДІО ТРЕК

Коли вранці мені зателефонували охоронці, то повідомили, що вночі вони перелякалися, бо побачили що в закритому кластері, саме по собі вмикнулося світло і почали падати картини з роботами Емми Андієвської.

 

Тому я негайно поїхав до Острога, щоб побачити, що ж там сталося, – розповідає Микола Бендюк.

Мистецтвознавець додав, що коли картини почали розставляти на місця, звідки вони попадали, то не помітили на них жодної подряпини. 

Спочатку я подумав що це жарти мого молодшого наукового співробітника Ельпідіфора Костяновича Трефулєску, але на камері чітко видно що він до нічного бешкету не причетний. 

 

Це герої Емми Андієвської так вирішили пожартувати, – зауважив Микола Бендюк. 

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень