«єДопомога» в дії: українці знову можуть отримати по 6600 грн

Ті, хто постраждав через війну і найбільше потребує фінансової підтримки

Фінансову допомогу зможуть отримати ще більше постраждалих від війни українців. Це стало можливим завдяки підписанню 16 серпня 2022 року Меморандуму про взаєморозуміння між Мінсоцполітики та Норвезькою радою у справах біженців (NRC).

Згідно з новими домовленостями, ще 20 тис. українців із вразливих груп згодом зможуть отримати грошову підтримку.

 

Це стосується ВПО та мешканців тимчасово окупованих і деокупованих територій, а також регіонів, де ведуться активні бойові дії.

Йдеться про отримання громадянином 2200 грн на місяць протягом 3-х місяців. Виплатять кошти одноразовим платежем – тобто, людина одразу отримає 6600 грн.

Щоби отримати цю допомогу, потрібно зареєструватись на платформі єДопомога.

Отримувачів обиратимуть саме із зареєстрованих на отримання грошової допомоги від міжнародних організацій на платформі «єДопомога» - тих, хто підпадає під критерії виплат.

Між тим, керівник Представництва NRC в Україні Роберто Віла Сексто зазначив, що організація уже надала допомогу для 30 тис. постраждалих від війни українців та планує й надалі підтримувати найуразливіші родини в Україні.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень