Українцям, які прихистили переселенців, вдвічі збільшать виплати на комуналку

На зимовий період

Українці безплатно прихистили сотні тисяч своїх співгромадян. Напередодні вихідних уряд погодив виділення 115,6 млн грн на часткову компенсацію витрат за комунальні послуги за червень власникам житла, які тимчасово надали житло вимушеним переселенцям у межах програми «Прихисток».

З них понад 31,6 млн грн — це кошти резервного фонду державного бюджету та близько 84 млн грн — кошти міжнародних, благодійних організацій та громадських об’єднань.

У червні у 22 областях прихисток надали для понад 278,5 тис. ВПО. Але кількість тих, хто прихистив — набагато більша, не всі звертаються за компенсацією, — зазначив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

За словами Чернишова, наразі в уряді готують проєкт, який пропонує збільшити розмір допомоги у двічі.

Ми розуміємо, що попереду у нас зима, опалювальний сезон й витрати будуть збільшуватися. Тому ми плануємо у два рази підняти цей параметр, збільшити суму до близько 900 грн на місяць на одну особу. – каже міністр.

Загалом за березень-червень власникам житла на часткову компенсацію витрат було спрямовано понад 225 млн грн. З них близько 137,3 млн грн — донорська допомога.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень