![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Тоді навіщо такі правила?
Може, ви пам'ятаєте, як напровесні люди в скафандрах кропили зупинки, під‘їзди та інші місця, які й так були майже безлюдними. По місту їздили автомобілі, а по селах тракторці, що поливали дорогу якоюсь водою… чоловіка, який вирішив через Дніпро потрапити в парк, ловили з десяток поліцейських, а дітей, що гралися на вулиці, проганяли звідти чи то співчутливі, чи то налякані сусіди, - пише лікар-анестезіолог Павло Сільковський.
І був приємно вражений, коли уповноважені на те люди публічно визнали безглуздість таких заходів, тож їх більше не проводять.
Однак лікар констатує, що, на превеликий жаль, досі існують абсолютно нелогічні, ненаукові заборони і обмеження, які створюють людям проблеми, додаткову тривогу і моральні страждання. Зокрема - поховання людей, які померли від або з коронавірусом.
Відповідні правила передбачають, що небіжчика ховають в герметично запакованому пакеті, в закритій труні, і на похованні має бути дуже обмежена кількість людей. При тому, що немає наукових даних, що мертве тіло є джерелом поширення вірусу, - пише лікар.
Основним є повітряно-краплинний шлях передачі інфекції - через краплі, які вилітають з рота чи носа хворого при кашлі, чханні, голосній розмові.
Покійники не кашляють, не чхають, не кричать і не співають. Вони не є джерелом поширення вірусу. І вони мають право бути похованими по-людськи, - вважає Павло Сільковський.
Адже живій людині, яка потенційно може виділяти вірус, достатньо носити маску і тримати дистанцію. Тримати дистанцію з покійником не є проблемою в жодному випадку.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4Лікар вважає, що коли мати особливі правила і щодо померлих та похорону, то достатньо було б передбачити цим правилами, щоб на небіжчика також одягали маску, яка прикривала б його обличчя. Щоб уже як всім, то всім.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Головна жінка студії «Квартал 95» захворіла на коронавірус (ФОТО)
Три смерті за день й понад пів сотні нових хворих на коронавірус — на Рівненщині
Як вплинула «червона зона» карантину на кількість інфікованих COVID-19 у Рівненському районі
Майже три десятки інфікованих COVID-19 рівнян – у тяжкому стані
Цікаве опитування: мешканці Рівненщини розказали, наскільки готові до навчального року
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК