ON-LINE

Гроші, яких не вистачає на Рівненщині на інсулін, має забезпечити влада на місцях

середа, 10 жовтня 2018
Так на звернення медиків області відреагували у міністерстві охорони здоров’я

Впродовж 2018 року на лікування цукрового діабету на Рівненщині  з державного бюджету передбачили на 56% менше цільових коштів. Обласне управління охорони здоров’я неодноразово зверталося до Верховної Ради, Кабміну, народних депутатів від Рівненщини та МОЗ з тим, аби виділити додаткові гроші на закупівлю інсуліну.

Проте, міністерство охорони здоров’я вказало на те, що в умовах збільшення дохідної частини місцевих бюджетів та повної бюджетної самостійності відповідальність за ефективне управління ресурсами лежить також на плечах місцевої влади.

Як повідомляють з Рівненської ОДА більш ніж 800 тисяч державної медичної субвенції на інсулін отримав Березнівський район, а реально використав понад мільйон гривень. У цій ситуації використання коштів склало більш ніж 120%. Додатково Березнівщина на оплату інсуліну змогла знайти у своєму бюджеті 250 тисяч.

Дофінансування на закупівлю інсуліну здійснено ще у Володимирецькому, Зарічненському та Сарненському районах та двох містах обласного значення. На вартість препаратів інсуліну з початку цього року 900 тисяч гривень додатково виділило Рівне, 420 тисяч – Вараш.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Бульда

    В районі вулиці Макарова 56, у дворі будинку, було втрачено чорний шкіряний гаманець з...
  • Загублено посвідчення мами загиблого в АТО

    Напередодні у Рівному у тролейбусі №1 загублено посвідчення мами загиблого в АТО на ім'я...
  • У Рівному втрачено документи на прізвище Муляр

    В районі вулиці Княгині Ольги було втрачено посвідчення водія на прізвище...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного