ON-LINE

До уваги рівнян: за яких умов вам не мають права відмовити в голосуванні за Президента

вівторок, 19 лютого 2019

Власники ID-карток матимуть право голосувати на виборах президента 31 березня. На цьому вкотре наголосила державна міграційна служба, що підтверджено постановою ЦВК. Відповідно до роз’яснень Центрвиборчкому, власникам паспорта нового зразка під час голосування необов’язково мати при собі довідку про місце реєстрації. А відсутність відомостей про місце реєстрації в ID-картці не може бути підставою для відмови у видачі бюлетеня.

Не мають права відмовити у голосуванні й особі, адреса якої змінилася у зв’язку із перейменуванням вулиці чи населеного пункту відповідно до закону про декомунізацію, говорить головний спеціаліст із зв`язків з громадськістю Міграційної служби у Рівненській області Валентина Іванюк:

- Згідно з роз’ясненнями Центральної виборчої комісії, розбіжності в адресі у списку виборців та у паспорті-книжечці громадянина України, пов’язані з перейменуванням населеного пункту, вулиці, зміною нумерації будинку, не є підставою для відмови у видачі виборчого бюлетеня та не потребують внесення змін до списку виборців.

Також не мають права відмовити у голосування громадянину, у разі, якщо той не вклеїв фото у паспорт-книжечку при досягненні 25 чи 45 років.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Втрачено документи на прізвище Полюхович

    Втрачено коричневий гаманець з документами на прізвище Полюхович. Прохання повернути...
  • Знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег

    Поблизу Лялькового театру у Рівному знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег. Якщо...
  • Знайдено автомобіль Таврія Славута

    У Рівному в районі вулиці Смотрицького (в районі Червоні Гори) знайдено автомобіль Таврія...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного