До уваги рівнян: за яких умов вам не мають права відмовити в голосуванні за Президента

Власники ID-карток матимуть право голосувати на виборах президента 31 березня. На цьому вкотре наголосила державна міграційна служба, що підтверджено постановою ЦВК. Відповідно до роз’яснень Центрвиборчкому, власникам паспорта нового зразка під час голосування необов’язково мати при собі довідку про місце реєстрації. А відсутність відомостей про місце реєстрації в ID-картці не може бути підставою для відмови у видачі бюлетеня.

Не мають права відмовити у голосуванні й особі, адреса якої змінилася у зв’язку із перейменуванням вулиці чи населеного пункту відповідно до закону про декомунізацію, говорить головний спеціаліст із зв`язків з громадськістю Міграційної служби у Рівненській області Валентина Іванюк:

- Згідно з роз’ясненнями Центральної виборчої комісії, розбіжності в адресі у списку виборців та у паспорті-книжечці громадянина України, пов’язані з перейменуванням населеного пункту, вулиці, зміною нумерації будинку, не є підставою для відмови у видачі виборчого бюлетеня та не потребують внесення змін до списку виборців.

Також не мають права відмовити у голосування громадянину, у разі, якщо той не вклеїв фото у паспорт-книжечку при досягненні 25 чи 45 років.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень