ON-LINE

Двоє голів ОТГ на Рівненщині - представники президентської партії

середа, 26 грудня 2018
Звітує «БПП «Солідарність»
Михайло Кузьмич (зліва), Інна Дмитренко (посередині) і Роман Горбатюк-Василейко (справа)

Вибори голів трьох ОТГ відбувалися цими вихідним на Рівненщині. У двох новостворених об’єднаних територіальних громадах перемогли кандидати від «БПП «Солідарність». За результатами попереднього підрахунку голосів, у Корнинській ОТГ на виборах голови громади переміг Роман Горбатюк-Василейко. Його підтримали більшість виборців, каже в.о. голови Рівненської територіальної організації БПП Інна Дмитренко:

- Між іншим, Роман Горбатюк-Василейко набрав понад 85% голосів виборців, це один з найкращих результатів по Україні. Загалом партія «БПП«Солідарність» на Рівненщині також отримала найбільше депутатських мандатів. Зокрема, по вісім депутатів у Корнинській та Старосільській ОТГ, і ще три депутати у Дядьковицькій ОТГ. Це 19 депутатів. Загалом по Україні із 78-ми ОТГ, за попередніми підрахунками, у 52-х громадах головами стали кандидати, які балотувалися від «БПП«Солідарність», або йшли за нашої підтримки.

А от головою Старосільської ОТГ, Рокитнівського району, попередньо обрали Михайла Кузьмича. За нього віддали свої голоси півтори тисячі виборців, а це майже 50%.

Обрані голови ОТГ відзначили, що приєднатися до команди Петра Порошенка їх мотивував процес децентралізації, який дозволяє громаді бути фінансово незалежною, розбудовувати власну інфраструктуру та створювати нові робочі місця.

Були під час виборчого процесу й порушення, каже голова Рівненської територіальної організації «БПП«Солідарність» Інни Дмитренко:

- Під час виборів були порушення. Зокрема наші опоненти створювали фейкові сторінки партії у соціальних мережах, організовували провокацій та намагались підкуп виборців. До речі, саме виборці повідомляли про підкуп у правоохоронні органи.

Попри це, резюмує Інна Дмитренко, попередні результати свідчать про електоральну підтримку президентської партії на Рівненщині.

За даними політсили, у Рівненській області на виборах в об’єднані територіальні громади проголосували 9303 особи, загальна явка становила понад 61%.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено посвідчення учасника бойових дій

    У Рівному знайдено посвідчення учасника бойових дій на прізвище Трачук...
  • Знайдено документи на Титарчук

    Знайдено документи на прізвище Титарчук Микола. Тому, хто загубив, прохання...
  • Загублено документи на Сакур

    Вчора, 28 січня, було загублено гаманець з документами на прізвище Сакур...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного