«Демонстративно кашляв на журналістів»: священник прийшов у редакцію, щоб її закрили на карантин (ФОТО)

Бо не сподобалася публікація

Таке сталося у Чернівецькій області, відомій найбільшою кількістю хворих на коронавірус і смертями від нього. Серед померлих тут - у тому числі і священники.

У редакцію видання "Молодий буковинець" прийшов  секретар Чернівецької-Буковинської консисторії УПЦ МП архімандрит Никита.

Зробив це після того, як видання передрукувало на своїй інтернет-сторінці інформацію з сайту "Релігійна правда". У ній повідомлялося про те, що

у керівника Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ МП митрополита Мелетія та ще низки священнослужителів – пневмонія.

Цю ж інформацію передрукували й інші ЗМІ. А "Молодий буковинець" звернувся за коментарем до єпархії УПЦ МП. Це й стало причиною візиту священнослужителя у редакцію. 

"...архімандрит Никита відвідав редакцію газети "МБ", де, знімаючи на відео, демонстративно кашляв на працівників установи і поводився нахабно", - пише "Молодий буковинець".

А після цього архімандрит Никита написав заяву в СБУ, в якій просив перевірити епідемічний стан редакції та закрити її на карантин:

За інформацією molbuk.ua

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень