Чи справді керівникам шкіл і дитсадків Рівного почали виплачувати надбавки до виборів

Про це говорили на сесії міськради Рівного

Депутат Олександр Курсик звернувся до міського голови Володимира Хомка:

Педагоги рівненські кажуть, що чи вашим розпорядженням, чи наказом по управлінню освіти є надбавка в розмірі 50% керівникам шкіл і завідувачам дитячих садків. Педагоги турбуються  і питають, чи не пов’язано це з виборами. Бо терміни виплати премій – з січня по травень. І чи отримають надбавку до зарплати педагоги прості?

Володимир Хомко пообіцяв відповісти Курсику на письмовий запит.

А начальник міського управління освіти Василь Харковець пояснив Радіо Трек, що це – зовсім не пов’язано з виборами. Бо директорам шкіл платять 50-відсоткові надбавки давно:

Щороку таке бувало. Є наказ Міністерства освіти ще з 2005 року. Кожного року, але ключове слово -  в межах кошторисних призначень фонду і при наявності економії заробітної плати.

 

Вищий орган встановлює відповідні доплати. Це доплати від посадового окладу керівникам закладів.

За словами Василя Харковця, директорам шкіл доплату фінансують з субвенції з Держбюджету, завідуючим дитсадків – з місцевого. Торік директори отримали такі премії раз чи два, завідуючі дитсадків – частіше, бо коштів у місцевому бюджеті було для цього достатньо. Цього року якщо в лютому-березні не буде економії коштів, то ніхто надбавки не даватиме.

Вчителям і вихователям доплати може призначати керівник закладу, якщо теж є економія. Адже нині заклад сам розпоряджається коштами. Начальник управління освіти запевнив, що якихось додаткових доплат ні керівникам закладів, ні педагогам не передбачено.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень