Вчителям Рівного збільшать зарплату

Але не всім

На це планують з міської казни у наступному році витратити майже 30 мільйонів гривень. Адже, згідно з вимогами закону, з 1 січня 2019 року надбавка педагогам початкових класів за інтенсивність має становити від 20 до 30% посадового окладу. А вчителям Рівного платять лише 10%.

Який розмір надбавки передбачили для рівненських вчителів - розповів начальник міського управління бюджету і фінансів Віктор Шульга:

Надбавка для вчителів 1-4 класів за інтенсивність обов'язкова становитиме не 10, а 20 відсотків.

Заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська поцікавилася, чому таку ж надбавку не планують виплачувати вчителям середніх та старших класів. Віктор Шульга пояснив їй, що тоді на це потрібно було б знайти у бюджеті не 30, а 80 мільйонів гривень.

  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень