У центрі Рівного розвалюється історична будівля

Потрібні гроші, щоб підготувати її до ремонту

Тож міське управління комунальною власністю попросило з міського бюджету надати майже 67 тисяч гривень на проведення досліджень.

Детальніше про будівлю на засіданні бюджетної комісії міськради розповіла начальник міського управління комунальною власністю Наталія Поліщук:

Будівля - паспортний стіл на вулиці Словацького, 3.

 

Там випадає цегляна кладка у фасаді.

 

Позаторік ми мали її ремонтувати. Але оскільки це – пам'ятка історії нововідкрита, відповідно до закону про охорону культурної спадщини, виготовленню проекту передує проведення науково-дослідних і геолого-археологічних досліджень.

За словами Наталії Поліщук, будівля паспортного столу просідає, у ній аварійний балкон. І якщо нічого не робити, вона просто розвалиться. Тож щоб наступного року просити гроші на виготовлення проекту і ремонт, потрібно цього року провести дослідження. Чи нададуть кошти на це - стане відомо на найближчій сесії міськради.  

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень