У центрі Рівного розвалюється історична будівля

Потрібні гроші, щоб підготувати її до ремонту

Тож міське управління комунальною власністю попросило з міського бюджету надати майже 67 тисяч гривень на проведення досліджень.

Детальніше про будівлю на засіданні бюджетної комісії міськради розповіла начальник міського управління комунальною власністю Наталія Поліщук:

Будівля - паспортний стіл на вулиці Словацького, 3.

 

Там випадає цегляна кладка у фасаді.

 

Позаторік ми мали її ремонтувати. Але оскільки це – пам'ятка історії нововідкрита, відповідно до закону про охорону культурної спадщини, виготовленню проекту передує проведення науково-дослідних і геолого-археологічних досліджень.

За словами Наталії Поліщук, будівля паспортного столу просідає, у ній аварійний балкон. І якщо нічого не робити, вона просто розвалиться. Тож щоб наступного року просити гроші на виготовлення проекту і ремонт, потрібно цього року провести дослідження. Чи нададуть кошти на це - стане відомо на найближчій сесії міськради.  

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень