Рівному пророкують сміттєву долю Львова, якщо міськрада не дасть грошей

Вони потрібні на облаштування сміттєзвалювального полігону

Про це говорили на засіданні бюджетної комісії міськради Рівного. Депутати не погоджувалися надати з бюджету міста 700 тисяч гривень на огородження сміттєзвалища. Так, заступник міського голови Сергій Васильчук вважав, що

краще ці кошти спрямувати на утримання доріг взимку чи, у крайньому разі, на облаштування пожежного захисту сміттєзвалювального полігону.

Але заступник начальника міського управління житлово-комунального господарства Олена Москальчук пояснила, що без огорожі у полігону можуть забрати ліцензію на його використання. Тоді  у місті буде сміттєвий колапс.

А начальник управління ЖКГ Ярослав Сахнюк нагадав депутатам, що вони програму облаштування сміттєзвалища відповідно до ліцензійних вимог і так не виконують в повному обсязі:

В цьому році на КПП було заплановано 1 мільйон 80 тисяч гривень. Не давали їх.

 

І будівництво водопроводу: було заплановано 2 мільйони 550 тисяч – дали 1 мільйон 408 тисяч гривень.

Депутати хотіли знати, якою має бути протяжність огорожі у метрах, і з чого її зроблять. На це представники управління ЖКГ відповіли, що

огорожа матиме довжину 640 метрів, і зроблять її з металевої сітки.

Чи дадуть на огорожу гроші з бюджету – стане відомо на найближчій сесії міськради.

Нагадаємо, що торік бюджетна комісія погодила програму облаштування сміттєзвалювального полігону з фінансуванням у 4 мільйони 700 тисяч гривень. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень