Тролейбусники Рівного хочуть трактор

За майже 2 мільйони гривень

На засіданні бюджетної комісії міськради Рівного в.о. начальника міського управління транспорту Тетяна Мартинюк повідомила, що треба внести зміни до міської програми розвитку електротранспорту на 2016-2020 роки.

Зокрема, доповнити її такими пунктами:

Доповнюємо пунктами: придбання трактора для прибирання території тролейбусного управління, а також оновлення іншого виробничого обладнання.

 

Ці пункти передбачають кошти, які зекономлені при виконанні чинної програми.

На трактор збираються витратити 1,5 мільйона гривень з міського бюджету і 200 тисяч гривень – власних коштів КП «Рівнеелектроавтортранс».

Ним, як пояснила Тетяна Мартинюк,

збираються розчищати від снігу територію КП «Рівнеелектроавтотранс».

На оновлення виробничого обладнання – придбання станків та іншого – хочуть потратити майже 8 мільйонів гривень з бюджету міста і 400 тисяч гривень підприємства.  

Оскільки додаткових коштів на все це виділяти з бюджету міста не доведеться, бо КП "Рівнеелектроавтотранс" має зекономлені на виконанні інших пунктів програми, бюджетна комісія такі зміни підтримала.

Тепер їх ще має схвалити міська рада.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень