Реконструкція стадіону «Авангард» у Рівному поки відкладається

Гроші, передбачені на це, перерозподілили на останній сесії міськради Рівного

Це 1 мільйон 95 тисяч гривень, які не встигнуть витратити на реконструкцію до кінця року. Голова бюджетної комісії міськради Рівного Олег Карпяк запропонував розпорядитися ними так:

На управління охорони здоров’я збільшити видатки на 200 тисяч гривень на капітальний ремонт, заміну вікон будівлі відділення відновного лікування, патанатомії, харчоблоку, кардіологічного відділення №1 та відділення щелепно-лицевої хірургії хірургічного корпусу. 

 

По управлінню охорони здоров'я збільшити видатки на 95 тисяч гривень на центр ПМСД «Ювілейний» для капітального ремонту двох пасажирських ліфтів.

З решти суми Олег Карпяк запропонував 500 тисяч гривень спрямувати  на виконання заходів Муніципальної програми сталого розвитку і 300 тисяч - на завершення капітального ремонту бібліотеки №4  у мікрорайоні Золотіїв. 

Наші новини у Тelegram 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень