Гроші на харчування в школах перекриють дефіцит по зарплаті у Рівному

Компенсувати нестачу зарплат учителям Рівного хочуть з грошей, зекономлених на харчуванні. За рік у школах і «Центрах особливої дитини» міська влада зекономила 1,6 млн гривень. Докладніше розповідає начальник управління освіти Рівного Василь Харковець:

Як це працює – у нас на початку фінансового року планується відповідна сума, виходячи з кількості пільговиків. Протягом року хтось не прийшов, хтось захворів і виходить економія.

 

В нас є дефіцит по зарплаті вчителям. Якщо перекажемо ці кошти їм на зарплату, то майже закриємо цей дефіцит.

 

Перед цим в нас ще було перерахування коштів на минулій сесії Рівнеради 1 380 тисяч, плюс ці 1,6 млн, ще в нас буде переіндексація по бюджету, там невелика економія, то вдасться до кінця року закрити всі дірки.

Управління освіти – не єдиний підрозділ міськради, який зекономив кошти в цьому році. Управлінню соцзахисту вдалося вивільнити 71 тисячу, а управлінню транспорту – 51. Транспортники не витратили передбачені кошти на  підтримку заходів в місті транспортом і вай-фаєм. Всього в сумі вийшло 122 тисячі:

 

30 тисяч гривень підуть до резервного фонду;

 

92 – на меблі в управління стратегічного розвитку.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень