Гроші на харчування в школах перекриють дефіцит по зарплаті у Рівному

Компенсувати нестачу зарплат учителям Рівного хочуть з грошей, зекономлених на харчуванні. За рік у школах і «Центрах особливої дитини» міська влада зекономила 1,6 млн гривень. Докладніше розповідає начальник управління освіти Рівного Василь Харковець:

Як це працює – у нас на початку фінансового року планується відповідна сума, виходячи з кількості пільговиків. Протягом року хтось не прийшов, хтось захворів і виходить економія.

 

В нас є дефіцит по зарплаті вчителям. Якщо перекажемо ці кошти їм на зарплату, то майже закриємо цей дефіцит.

 

Перед цим в нас ще було перерахування коштів на минулій сесії Рівнеради 1 380 тисяч, плюс ці 1,6 млн, ще в нас буде переіндексація по бюджету, там невелика економія, то вдасться до кінця року закрити всі дірки.

Управління освіти – не єдиний підрозділ міськради, який зекономив кошти в цьому році. Управлінню соцзахисту вдалося вивільнити 71 тисячу, а управлінню транспорту – 51. Транспортники не витратили передбачені кошти на  підтримку заходів в місті транспортом і вай-фаєм. Всього в сумі вийшло 122 тисячі:

 

30 тисяч гривень підуть до резервного фонду;

 

92 – на меблі в управління стратегічного розвитку.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень