Майже 5 млн гривень для Рівного заробив мобільний центр МВС

З початку року сервісні центри МВС Рівненщини поповнили місцеві бюджети на 4,7 млн гривень.

Це кошти сплачені громадянами за реєстрацію, перереєстрацію, зняття з обліку транспортних засобів, видачу та обмін посвідчень водія, видачу міжнародного посвідчення водія та інші послуги, що надаються сервісними центрами МВС.

За словами речника сервісного центру МВС Людмили Пшебільської, такі кошти вдалось залучити, бо з минулого року до переліку додалися послуги, які отримують громадяни в мобільному сервісному центрі.

Таким чином, за 6 місяців поточного року надано понад 70 тисяч послуг.

Серед них оформлено та видано 18 304 посвідчень водія, проведено  23 089 реєстраційних операцій.

В порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість послуг, що надаються сервісними центрами МВС, збільшилася на 15%.

Із загальної суми перерахованих коштів, найбільша частка надійшла на рахунок Управління казначейства у місті Рівному – більше трьох з половиною мільйонів гривень (3 263 568 грн.). Крім цього, вагому частину коштів отримали місцеві бюджети від перерахованих коштів за надання послуг громадянам з інших областей України. Поповнюються бюджети в містах, де є територіальні сервісні центри МВС: Дубно, Сарни, Володимирець.

 

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень