Розумної зупинки й антивандальних меблів не буде. Зате краще утримуватимуть дороги

Адже на цю мету на останній сесії міськради Рівного додали 1 мільйон 66 тисяч гривень

Щоправда, для цього забрали кошти з об’єктів, які не встигнуть зробити цього року. У їх число потрапив один з проектів Громадського бюджету міста.

Голова бюджетної комісії міськради Олег Карпяк розповів, що це - будівництво місць відпочинку на розі вулиці Словацького та бульвару Незалежності в проекті «Сучасне місто».

Нагадаємо, автор проекту Оксана Іванова пропонувала встановити тут

антивандальні вуличні меблі з бетону та термодерева, укомплектовані сонячною батареєю (з можливістю підзарядки мобільних гаджетів), вечірньою підсвіткою, велостоянкою, смітниками, пандусом. 

 

На це мали витратити 108 тисяч гривень.

До речі, на засіданні бюджетної комісії міськради заступник начальника управління житлово-комунального господарства Олена Москальчук розповіла, що

проти цього проекту виступили мешканці навколишніх будинків. 

Також 958 тисяч гривень на утримання вулиць і доріг спрямували з коштів, передбачених на встановлення розумної зупинки.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень