ON-LINE

Чи забороняти закладам освіти участь у громадському бюджеті - вирішували напередодні

вівторок, 13 листопада 2018

Участь закладів освіти у громадському бюджеті Рівного на наступні роки намагалися врегулювати під час робочої зустрічі у понеділок.

Оскільки цього року чотири із п’яти переможців серед великих проектів - школи, існує ймовірність, що найближчим часом громадський бюджет стане інструментом вирішення проблем певної комунальної галузі.

Читайте також: Закладам освіти Рівного хочуть заборонити участь у Громадському бюджеті (+Результати голосування)

А це суперечить як положенню, так і самій ідеї громадського бюджету, говорить помічник і співавтор проектів Мирослава Клічук:

- Я бачу, що на наступний рік чимало рівнян, які бажають щось подати на громадський бюджет, просто не будуть цього робити. Через те, що ми наступні 5-10 років будемо закривати всі «дірки» в бюджетних установах.

 

Але якщо вже виникне така проблема, що ми не зможемо зняти комунальні заклади на наступний рік, то давайте хоча би якось поранжуємо.

 

До прикладу: одна категорія буде в спорті, і пройде одна школа серед великих проектів. Ну не буде така ситуація, що цього року пройшло чотири школи, наступного року пройде чотири школи.   

Інформацію про примусове голосування учнів спростувала автор проекту з реконструкції спортмайданчика біля 12 школи. Каже активізувалися батьки, бо втомилися від жахливих умов, в яких навчаються їхні діти. Тож вважає логічним, що вдалися до варіанту найшвидшої реалізації бажаного, говорить Олена Хмельник:

- Якщо ми говоримо про колективне звернення і сьогодні є можливість звернутися на громадський бюджет – звісно, здоровим глуздом я розумію, що шансів отримати підтримку від мешканців мікрорайону в мене більше, ніж отримати фінансування від управління освіти. Чекати років 10, поки мої діти вже закінчать університет, я не буду. Тому, я шукаю ті можливості і шляхи вирішення, які є найшвидшими.

Однак, зважаючи на те, що у місті понад шість десятків освітніх закладів, усі погодилися, що умови участі необхідно врегулювати. Як варіант запропонували передбачити квоти.

Зміни ще має розглянути координаційний комітет. Коли відбудеться його засідання – поки невідомо.

 

Наші новини у Telegram  

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено пенсійне посвідчення

    Знайдено пенсійне посвідчення на ПІБ Андреєва О. С.
  • У Рівному шукають власників свідоцтва про шлюб і техпаспорта

    У Рівному у кав’ярні за адресою Кавказька, 2 відвідувачі залишили документи....
  • Зник Папуга

    Сьогодні в районі села Біла Криниця зник ручний папуга сірого кольору з червоним хвостом,...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного