ON-LINE

Чинить моральний тиск, або Чому вчителі з Рівненщини виступали проти директора

п'ятниця, 07 грудня 2018
Були й прихильники

Освітній скандал на сесії Рівненської обласної ради. Вчителі Олександрійської мистецької школи-інтернату не хочуть бачити своїм керівником Наталію Тарасевич.

Кажуть – жінка тисне на колектив. Питання про продовження контракту з директором школи виносили на голосування. Наталія Тарасевич – єдина кандидатура в списку.

Наталія Тарасевич. Фото з сайту навчального закладу.

Вчителька математики Світлана Косинець говорить, що коли в школі обирали учасників конкурсної комісії для обрання керівника закладу, директорка сама визначила, хто туди входитиме від школи:

Така тривога колективу в тому, хто буде на посаді директора, не даремна. Оскільки Наталія Ростиславівна чинить моральний тиск на людей.

 

Аби обрати представників з колективу на конкурсну комісію, провели збори трудового колективу.

Світлана Косинець за трибуною в обласній раді.

Перед зборами заступник з навчально-виховної роботи Ярмушко Валентина Володимирівна підходила до окремих людей та називала прізвища, які потрібно було озвучити на обрання в конкурсну комісію.

Нагадаємо, що конкурсна комісія з обрання керівників навчальних закладів складається з представників Рівненської облради, громадських організацій і трудового колективу самого навчального закладу.

Також Світлана Косинець запевняє, що директор примушувала вчительку математики відмовитися від проведення низки уроків. Окрім того, персонал школи нарікає, що в гуртожитку, де живуть діти, надто холодно.

Є у Наталії Тарасевич і прихильники. Віталій Павлов займається реабілітацією дітей зі Сходу. Разом із бухгалтеркою Тетяною Горпинчук вони запевняли депутатів, що незадоволені директоркою лише маленька частина вчителів.

Тетяна Горпинчук і Віталій Павлов.

Утім, депутати кандидатуру Наталії Тарасевич не підтримали. Конкурс оголошуватимуть повторно.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
  • Знайдено посвідчення водія

    Знайдено посвідчення водія, видане на прізвище Корецький Артем.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного