Дві години до лікарні швидка везе хворого на Рівненщині. Через погану дорогу (ФОТО)

Коли дорогу відремонтують?

[media=199614] 

Близько 10 років тутешні мешканці просять відремонтувати дорогу від смт Степань Сарненського району через села Велике Вербче та Велихів Володимирецького району і до траси Київ-Ковель-Ягодин.

Через стан дороги тут припинив їздити маршрутний автобус Рівне-Вараш через Степань.

Втім, загострилася ця проблема ще більше після того, як почалася епідемія коронавірусу і Сарненська райлікарня почала лікувати винятково хворих з COVID-19. Відтоді у разі загрози життю хворих зі Степаня, Великого Вербча та інших навколишніх сіл швидка почала возити у Володимирецьку лікарню.

І відстань у близько 40 км до медзакладу через вище названу дорогу авто швидкої долає за 2 години (!).    

Про те, коли цю дорогу відремонтують, перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін на брифінгу у понеділок, 28 вересня, розповів:

Там, справді, дорога неякісна. Її довго не ремонтували. І відремонтувати відразу всі дороги області, які жодного разу за 29 років незалежності не ремонтували, ми не можемо. 

 

Проєктно-кошторисна документація по цій дорозі, думаю, буде наступного року розроблятися для більш кращого ремонту. Це проконтролює Сарненська райдержадміністрація. 

 

Я особисто спілкувався з головою Сарненської райдержадміністрації. Він вивчить це питання і критичні відрізки дороги з великми ямами тимчасово будуть доведені до якоїсь можливості пересуватися транспортом. 

За словами Сергія Подоліна, дороги - актуальне питання для області. Цього року буде капітально відремонтовано 190 км доріг Рівненщини, що втричі більше, ніж в інші роки. І 80% капітальних ремонтів, каже заступник голови ОДА, повинні робити цього року, щоб відмовлятися від ямкових. 

Наостанок наводимо листування мешканки Вараша Валентини Янчук щодо ремонту дороги від Степаня до траси Київ-Ковель-Ягодин. Веде вона його з 2012 року і щоразу отримує відписки. З них вона дізналася, що

дорогу включали у плани ремонтів і навіть ремонтували, хоча насправді ремонту там ніхто не бачив. 

[media=199642][media=199645][media=199641][media=199686][media=199685][media=199695][media=199696][media=199693][media=199694]

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень