Дві години до лікарні швидка везе хворого на Рівненщині. Через погану дорогу (ФОТО)

Коли дорогу відремонтують?

[media=199614] 

Близько 10 років тутешні мешканці просять відремонтувати дорогу від смт Степань Сарненського району через села Велике Вербче та Велихів Володимирецького району і до траси Київ-Ковель-Ягодин.

Через стан дороги тут припинив їздити маршрутний автобус Рівне-Вараш через Степань.

Втім, загострилася ця проблема ще більше після того, як почалася епідемія коронавірусу і Сарненська райлікарня почала лікувати винятково хворих з COVID-19. Відтоді у разі загрози життю хворих зі Степаня, Великого Вербча та інших навколишніх сіл швидка почала возити у Володимирецьку лікарню.

І відстань у близько 40 км до медзакладу через вище названу дорогу авто швидкої долає за 2 години (!).    

Про те, коли цю дорогу відремонтують, перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін на брифінгу у понеділок, 28 вересня, розповів:

Там, справді, дорога неякісна. Її довго не ремонтували. І відремонтувати відразу всі дороги області, які жодного разу за 29 років незалежності не ремонтували, ми не можемо. 

 

Проєктно-кошторисна документація по цій дорозі, думаю, буде наступного року розроблятися для більш кращого ремонту. Це проконтролює Сарненська райдержадміністрація. 

 

Я особисто спілкувався з головою Сарненської райдержадміністрації. Він вивчить це питання і критичні відрізки дороги з великми ямами тимчасово будуть доведені до якоїсь можливості пересуватися транспортом. 

За словами Сергія Подоліна, дороги - актуальне питання для області. Цього року буде капітально відремонтовано 190 км доріг Рівненщини, що втричі більше, ніж в інші роки. І 80% капітальних ремонтів, каже заступник голови ОДА, повинні робити цього року, щоб відмовлятися від ямкових. 

Наостанок наводимо листування мешканки Вараша Валентини Янчук щодо ремонту дороги від Степаня до траси Київ-Ковель-Ягодин. Веде вона його з 2012 року і щоразу отримує відписки. З них вона дізналася, що

дорогу включали у плани ремонтів і навіть ремонтували, хоча насправді ремонту там ніхто не бачив. 

[media=199642][media=199645][media=199641][media=199686][media=199685][media=199695][media=199696][media=199693][media=199694]

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень