Коли зроблять дорогу до Білого озера — розповіли у Службі автодоріг Рівненщини (12 ФОТО)

Адже нині до туристичної перлини області краще добиратися на гелікоптері, ніж на авто

Про стан дороги до Білого озера у Володимирецькому районі від міжнародної траси Київ-Ковель-Ягодин - ми розповідали у  публікації Ганьба Рівненщини - дорога до Білого озера

Речник Служби автодоріг Рівненщини Дмитро Леонтіюк розповів Радіо Трек, що частину дороги Зарічне-Борове-Стара Рафалівка-Полиці, а саме на ній міститься відрізок від траси Київ-Ковель-Ягодин (від перехрестя на Вараш) і до Білого озера, відремонтували торік.

Робили ремонти цієї дороги і в попередні роки. Де дозволяла основа дороги – там клали суцільні латки асфальту. Ще роботи продовжуються. 

Говорить Дмитро Леонтіюк:

На дорозі до Білого озера найпроблемніші - ті близько 5 км, що проходять через села Більська Воля-Рудка. Там треба робити реконструкцію дороги. Адже під нею нема земляного полотна, тож поточний ремонт не зробиш.

 

Ми вже оголосили тендер на 750 тис. грн на виготовлення проєктно-кошторисної документації на поточний середній ремонт 17 км дороги між селами Стара Рафалівка та Мульчиці. Сюди входить і той проблемний відрізок - 5 км між Більською Волею та Рудкою. Гроші на проєктно-кошторисну документацію є. А от на ремонт дороги – нема.

 

Також ми оголосили тендер на 17 млн грн на поверхневу обробку ще частини дороги між Більською Волею та трасою Київ-Ковель-Ягодин.

У відповідь на запитання "Коли тут буде дорога?" Дмитро Леонтіюк радить звертатися до Кабміну. Бо, пояснює, гроші на дороги виділяє він.

Ми торік подали уряду пропозиції щодо ремонту цієї дороги, але, видно, її зі списку викреслили.

 

На рівні області робиться все можливе для вирішення цього питання. І ми, і голова ОДА, і місцева районна влада «пробивають» вирішення цього питання у Києві.

 

Також проєктно-кошторисну документацію робимо зараз якраз для того, щоб, як тільки перші гроші підуть на дороги в область – вже навесні можна було починати роботи, тобто всі проєктні роботи і тендерні процедури пройшли в зимовий період - до початку будівельного сезону.

На підтвердження того, що дорогу ремонтували навіть у ці вихідні - Дмитро Леонтіюк надав Радіо Трек фото. На них видно, як ремонтують міст через річку Стир у селі Стара Рафалівка та латають дорогу на ділянці між селами Собіщиці та Суховоля Володимирецького району:

Ремонт моста через річку Стир у селі Стара Рафалівка

Відремонтований міст через річку Стир у селі Стара Рафалівка

Ремонт моста через річку Стир у селі Стара Рафалівка

Ремонт моста через річку Стир у селі Стара Рафалівка

Наші новини у ТelegramНомер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень