ON-LINE

Батьку дитини ромів зі сміттєзвалища 20 років. З породіллею він жив давно (ФОТО/ВІДЕО)

понеділок, 16 вересня 2019
Роми розповіли про родину 12-річної породіллі зі смітника

Випадок, коли 12-річна дівчинка народила дитину, лікарі перинатального центру називають унікальним. Адже пологи в такої юної мами ще не приймали. Ускладнювало пологи те, що дівчина нічого не розуміла українською.

- Це дитина настільки маленька — всього 12 років. Іноді жінки у 20 чи 30 років не розуміють механізму болю. А це дитина. Не можеш їй чітко пояснити механізму болю. Пояснюєш, а мама перекладала, дитина була шокована, — зазначила лікар-акушер Олена Садова.

Пологи пройшли без ускладнень. Юна ромка народила доношеного хлопчика — зростом 47 см і вагою понад 3 кілограми. Дитина проходить комплексне обстеження.

- Мама переживає за свою дитину, маю на увазі 12-річну. Приходить до дитини, хоче годувати груддю, але в дитини є вроджена вада. Тому не може використовувати грудне. Зціджує молоко, приносить. Все інше забезпечуємо, — додала заступник головного лікаря Галина Ковальова.

Поряд з палатою чергує бабуся. Жінці — всього 27 років. Вона сама рано народжувала. Від спілкування відмовляється, але запевняє — хлопчика заберуть.

На сміттєзвалищі мешкають кілька родин ромів. Сортують відходи та живуть у будиночках, які власноруч спорудили.У таборі ромів батька знають, але покликати відмовляються. Кажуть, із юною мамою він давно живе у цивільному шлюбі.

- Тату 20 років. Рівно, якщо не більше. Він забирає, не відмовляється від дитини», — сказав представник табору Володимир Пап.

Чи віддадуть малюка ромам, які приїхали із Закарпаття, вирішуватимуть соціальні служби. Там почали з’ясовувати всі обставини справи, адже у період вагітності 12-річна дівчина не ставала на облік.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4


КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Техпаспорт Аudi A6

    Загублений техпаспорт на АudiA6, литовська реєстрація. Прохання повернути за...
  • Загублено ключі

    Знайдено ключі від автомобіля «Рено». Тому, хто загубив, прохання...
  • ДОПОМОГА

    Терміново потрібні кошти на трансплантацію нирки Монтік Мар’яні, 1997 року...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного