![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Уже цього літа
Наприкінці серпня на Рівненщині відбудеться унікальний скаутський фестиваль. Близько 2 000 пластунів із шести країн світу зберуться у Хотині (Рівненський район, Шпанівська ОТГ) на кількаденний скаутський джемборі.
Захід присвячений ювілею відновлення діяльності пласту в Україні після довготривалих гонінь радянською владою. Такий фестиваль – це справжній виклик для організаторів, розповідає комендант пластового джемборі «Рівно 30. Рівне» Юрій Шадий:
Цього року випадає пластовій організації такий добрий ювілей – це 30-річчя відновлення пласту в Україні. І з нагоди цієї події відбудеться велике святкування. Всеукраїнська організація провела конкурс серед місцевих осередків, де саме воно буде проводитися і от виграла саме наша команда.
Для нас це дуже великий виклик і дуже велика честь приймати такий захід. Тому що організувати чотириденне таборування 1,5 - 2 тисяч учасників – це рівень дуже розвинених країн світу. В Україні таких масштабних заходів, окрім комерційних музичних фестивалів, фактично не проводять.
В організації заходу пластунам зголосилися допомогти обласна адміністрація та міська рада, а також керівництво Шпанівської тергромади. Крім цього, долучився до підготовки джемборі і народний депутат України Юрій Вознюк.
Він взяв патронат над господарською службою, яка повинна повністю забезпечити захід матеріально.
На фестиваль запрошують пластунів від 11-ти років, юнацтво, молодь та навіть скаутів старшого віку. Останні, зокрема, прибудуть з-за кордону – із країн, де є українська діаспора.
Ідея ювілейного «зльоту» скаутів - «Ноєвий ковчег». Він символізує відродження пластового руху після радянської окупації у 1944-му році.
Координатор проекту також зазначив, що цей фестиваль потрібно розглядати і з точки зору туристичної привабливості краю:
У Хотині є веломаршрути, «Медове коло», «Поліська січ». Ми запланували провести екскурсії і загалом Рівненщиною. У нас буде і сплав, і льотна ділянка – мають приїхати парапланеристи. Буде близько 10-12 потужних активітетів, аби молодь була постійно зайнята. Також виступатиме Юрій Журавель.
Фестиваль розпочнеться 20 серпня і триватиме до 23-го включно. Саме у цей день скаутське джемборі завершать потужним флешмобом, який присвятять до Дня державного прапора.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Якісна та сучасна освіта для дітей: у школи Рівненщини завезли комп’ютерну техніку (ФОТО)
Комунальний Пластовий центр хочуть створити в Рівному
Мама пластунки з Рівненщини потребує допомоги (ФОТО)
У центрі Рівного провели благодійний ярмарок (ФОТО)
Пласт влаштував благодійний ярмарок у центрі Рівного (ФОТО)
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК