Комунальний Пластовий центр хочуть створити в Рівному

Щоби зробити скаутський рух популярнішим

Раніше скаутська організація «Пласт» знаходилася у Народному домі. Проте, через жахливий стан будівлі і борги за комунальні послуги деяких організацій, що там знаходилися, постало питання про виселення усіх, хто орендував площі у Народному домі та ремонт будинку. Нині «Пласт» розташували у колишньому підлітковому клубі на вулиці Соборній, 14. Проте це тимчасове рішення, оскільки секретар Рівнеради Сергій Паладійчук мріє про комунальний Пластовий центр в окремому приміщенні:

- Ми будемо ухвалювати ще одну програму - про створення спеціального комунального закладу Пластовий центр. Приміщення ми вже їм знайшли. Я думаю, на найближчі декілька років його їм буде достатньо. Але взагалі в мене, звичайно, є мрія – це зробити велике гарне приміщення пластове, може спробувати якесь окреме приміщення. Ну і я особисто – я це казав, і я це підтверджую – що я особисто докладу максимум зусиль, щоби пластовий рух у місті Рівне був набагато популярнішим, масовішим. І взагалі, щоб пластуни відчували, що місто про них дбає.

За задумом, у комунальному пластовому центрі передбачать зарплату з міського бюджету фахівцям, що займаються вихованням дітей та молоді та бюджетне фінансування пластових заходів.

Нагадаємо, влітку торік депутати Рівнеради підтримали Програму розвитку пластового руху в обласному центрі.  

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Більше оголошень