Понад 100 тисяч рівнян знищила війна. У Рівному – День перемоги над нацизмом (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сотні людей 9 травня прийшли на мітинг-реквієм

Вшанувати подвиг тих, хто поклав своє життя у боротьбі з нацизмом, сьогодні до військового меморіалу кладовища «Дубенське» прийшло кілька сотень людей.

- Тільки у Рівному та його околицях, за три роки окупації винищили понад 100 тисяч осіб. Лише у концтаборі, який розташовувався поблизу вулиці Білої і який називали «Фабрикою смерті» стратили понад 80 тисяч цивільного населення. В урочищі «Сосонки» за два дні розстріляли 17,5 тисяч євреїв, у тому числі жінок, літніх людей та дітей. Ми не маємо права це забути, - сказав міський голова Рівного.

На сьогодні у місті проживає 85 ветеранів Другої світової війни, кожному з них понад 90 років, додав Володимир Хомко. Торік їх було ще 125.

На жаль, з останнім визволителем Рівного 92-річним Андрієм Мойсеєнком ми попрощалися три роки тому.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень