Скільки коштує кесарів розтин у пологових закладах Рівного

Незважаючи на реформу медицини, рівнянки у соцмережі зізнаються, що тратитися їм доводиться

Тему цін на кесарів розтин порушили у Фейсбуці у спільноті Білі халати Рівного. Адже одна з учасниць групи поцікавилася, скільки така операція коштує у Рівненському обласному перинатальному центрі.

З відповідей користувачів мережі стає зрозуміло, що

кесарів розтин у цьому медзакладі більшості нині обходиться безкоштовно.

Але деякі породіллі продовжують платити лікарям у кишеню. Причому, зізнаються, не завжди з доброї волі. А також стверджують, що з них вимагають внески на розвиток закладу:

Пишуть рівнянки і про ціни на послуги лікарів, якщо обирають конкретного медика на пологи.

Вказують суми до 300 доларів (близько 8 тисяч грн), у 12 тисяч грн. 

Дехто зазначає, що 12 тисяч грн - це офіційна плата у касу закладу за пологи у конкретного лікаря. При цьому назву закладу не вказують. Тож, виходить, що це може бути як перинатальний центр, так і міський пологовий будинок. 

У міському пологовому будинку, пишуть рівнянки у коментарях, лікарям у кишеню за кесарів розтин не платять. Він обходиться їм безкоштовно. А платять лише за окрему палату, чи за додаткові ліки, яких нема у медзакладі. 

Радіо Трек також дізналося, яка офіційна плата за послуги у міському пологовому будинку Рівного та обласному перинатальному центрі. 

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень