Викладачка РДГУ визнала, що брала хабар та працюватиме далі

Суд

 

Фото вище взяте з вебпорталу ГО «Агенція журналістських розслідувань »Четверта влада". На світлині зображена Лілія Савчин. 

Викладачка, яку спіймали на хабарі, визнала свою вину.

З наших джерел ми дізналися, що йдеться про викладачку Лілію Савчин, яка торік отримала 700 дол. США та 1400 грн за сприяння у здачі групою студентів державних іспитів та видачі дипломів про закінчення навчання.

Жінку викрили у кінці червні 2020 року, після отримання другого «траншу». Минулого тижня під час судового засідання вона визнала, що брала хабар, розповідає речниця обласної прокуратури Оксана Жужельська:

Свою вину обвинувачена визнала, і уклала з прокурором угоду про визнання винуватості. Суд вказану угоду затвердив і засудив жінку до покарання у вигляді
штрафу у 20 тисяч 400 гривень з позбавленням права обіймати посади в юридичних особах публічного права, які пов`язанні із виконанням адміністративно-господарських функцій строком на один рік.

Окрім штрафу, суд на рік позбавив викладачку права обіймати посади у закладах, які належать до публічного права. У тому числі й вишах.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень