Пішов на злочин заради коханої: На Рівненщині судитимуть 20-річного рецидивіста (ФОТО)

Він якраз відбував покарання умовно

Викрав машину, бо попросила дівчина. Так пояснив свій вчинок 20-річний хлопець, який скоїв угон автомобіля у селі Микулин колишнього Гощанського району.

Зловмисник зірвав навісний замок на воротах гаража та викрав ВАЗ-2106.

 

Однак через несправність легковика викрадач поїхати далеко не зміг, повідомили у Нацполіції області.

Юнака затримали та оголосили про підозру. Виявилося, що він порушує закон вже не вперше, адже якраз відбував покарання за минулий злочин умовно. Тож тепер горе-залицяльнику загрожує до 8 років реального ув’язнення.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень