ТОП-3 причини, чому коти лягають господареві на голову

Це не просто забава, виявляється

Коти – пухнасті улюбленці, які викрали серця більшості людей. Хто ж не любить почухати котика чи подивитися веселе відео, де пухнастики влаштовують видовищні сцени.

Виявляється, коти мають сильний зв’язок з господарем і часто люблять лягти саме на голову власника. Є кілька причин такої поведінки

Тепло

Голова – найтепліше місце у людини. Через це коти намагаються влягтися на голову свого господаря і зігрітися.

Запах

Запах дуже важливий для котів. Запах господаря вони полюбляють, так само як і аромат валер'янки. Найсильніше запах виділяється з частин тіла, де росте волосся, тож котики просто хочуть відчути запах улюбленої людини й мостяться на голову.

Любов

Коти, як і люди, теж вміють любити. Тож, вмощуючись на голову господаря, кішка показує свою любов. Якщо вихованець лягає поруч з людиною, то це означає велику довіру і любов тварини. Він ніколи не ляже зі своїм ворогом або з незнайомою особою. Якщо кіт вважає за краще спати на голові свого господаря, не варто сумніватися — це ознака любові й довіри.

Джерело: Ukr.Media

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень