![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Роботами особисто займається керівник компанії «ЗАХІД-ТРАНСБУД» Віктор Шакирзян
Компанія «ЗАХІД-ТРАНСБУД» почала будівництво нової дороги, яка сполучатиме житловий масив на вул. Чорновола з вулицею Студентською.
Це дасть змогу розвантажити проблемне перехрестя у районі басейну.
Тож у години пік рівняни зможуть діставатися на роботу і додому – без заторів, розповідає керівник компанії Віктор Шакирзян:
Цю дорогу ми почали десь орієнтовно два місяці тому. Ще за два місяці, якщо сприятиме погода, буде завершено всі роботи. Для себе ми датою завершення всіх робіт ставимо 1 вересня поточного року, але надто поспішати не будемо, адже будувати потрібно правильно, дотримуючись усіх технічних норм та стандартів.
Віктор Шакирзян зауважує, що будівництво цієї дороги для компанії «ЗАХІД-ТРАНСБУД» свого роду - справа честі. Адже вона наочно демонструє те, як швидко та якісно можна розв'язувати подібні задачі.
За словами Віктора Шакирзяна, сучасне місто не може дозволити собі закривати очі на стан доріг і питання якісного автомобільного сполучення має бути у пріоритеті.
Водії, яких наш кореспондент зустрів неподалік, кажуть, що стомилися від кілометрових заторів і будівництвом дороги дуже задоволені. Відтепер їм не доведеться годинами діставатися до роботи чи дому. Тож відкриття дороги чекають із нетерпінням.
Керівник будівельної компанії Віктор Шакирзян каже, що під час будівництва врахували не лише потреби автомобілістів, а й пішоходів та велосипедистів:
Після того, як ми завершимо укладати асфальт, ми облаштуємо велодоріжки і тротуари, встановимо дорожні знаки та розмітку. Цим проєктом ми хочемо показати, як повинна виглядати якісна дорога, якою можна користуватися і отримувати задоволення.
Варто зазначити, що будівництво дороги – повністю приватна ініціатива, яка показує, що у місті можна швидко і якісно розв'язувати проблемні питання – навіть без залучення бюджетних коштів.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК