Запаморочливі романи – Левам, великий скандал – Скорпіонам: гороскоп на 21 травня

А на Водоліїв іншими очима подивляться керівники

ОВНИ

Здатність до імпровізації дозволить вам завести корисні знайомства або встановити необхідні зв'язки. А ось рішучість і непохитність можуть наробити вам проблем, тому не перестарайтеся.

ТЕЛЬЦІ

Вам вдасться перемогти в собі страх і сумнів, однак не варто йти до мети обхідними шляхами. Зорі радять проявляти більше рішучості.

БЛИЗНЯТА

Ви будете на диво врівноваженими і підкорятиметеся усім загальноприйнятим нормам. День сприятливий для налагодження правильної атмосфери в сім’ї.

РАКИ

Зорі радять діяти напористо та з розмахом. Не відмовляйтеся від нових справ, навіть якщо вони здадуться вам малоперспективними. Ймовірно, будуть цього дня й незаплановані витрати, але вкладені гроші окупляться сторицею.

ЛЕВИ

Сприятливе розташування зірок забезпечить успіх в будь-яких справах. Жінки-Леви будуть здатні запаморочити голову кому завгодно, проте підвищена вимогливість і примхливість можуть стати перешкодою для продовження стосунків. А чоловікам-Левам не варто забувати про свої обов'язки.

ДІВИ

За можливості уникайте колективної роботи, не беріть участь у спільних проєктах. Існує небезпека непорозуміння з керівництвом і падіння авторитету. 

ТЕРЕЗИ

Ваша активність зараз помітно знизиться. Сварки та взаємні образи можуть розвести вас з партнером у різні боки, тому вияснення стосунків краще відкласти.

СКОРПІОНИ

Справа, якою ви займаєтеся, може закінчитися великим скандалом, тому подумайте про наслідки, перш ніж діяти. Розбіжності в сім'ї можуть призвести до нервових зривів.

СТРІЛЬЦІ

Несподівана звістка порушить душевну рівновагу або ускладнить взаємини у вашій родині. Від вас потрібно буде немало красномовства, щоб переконати домашніх.

КОЗОРОГИ

Представницям знаку вдасться знайти легкий підробіток і швидко покращити свої фінансові справи. А от чоловіки можуть шукати собі пригод через емоційні переживання або монотонність життя.

ВОДОЛІЇ

Підвищення життєвого потенціалу позитивно позначиться на професійній діяльності та на ставленні до вас керівництва. Будьте обережні в обіцянках або у справах, пов'язаних з укладенням довгострокових договорів.

РИБИ

Вам вдасться зав'язати кілька нових ділових знайомств, які допоможуть у майбутньому. Уміння зіграти будь-яку роль і залучити потрібних людей до виконання своїх завдань, забезпечать визнання та успіх. 

 

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень