Замість житла - черга: онкохворій пенсіонерці, яку можуть виселити з гуртожитка Рівного, не допомогли

Робити винятків їй у вирішенні житлового питання влада не обіцяє.

Пенсіонерка Антоніна Демчук (на фото) прийшла сьогодні на сесію міськради Рівного з плакатом, вимагаючи приватизації кімнати у гуртожитку на Відінській, 10, у якій живе. 

Жінка виступила перед депутатами дуже емоційно. Втім, допомогти їй не змогли. Міський голова Рівного Володимир Хомко пояснив:

Я заявляв 20 разів перед пресою, що ми готові взяти на баланс гуртожиток на Відінській, 10. Але закон каже, що можемо це зробити, якщо цього захоче власник гуртожитку. Іншого законного способу нема. 

Юрист, яка захищала пенсіонерку, дорікнула:

Антоніна Демчук 40 років пропрацювала на будівництві. Вона перебувала у черзі на отримання житла. Має інвалідність. Якби ви менше роздавали житло суддям і прокурорам, то знайшлося б житло і для неї. 

ДепутатВіталій  Павелків пояснив, що комісія знайшла кілька варіантів виходу з ситуації і що їх запропонують на вибір пенсіонерці. Але міський голова наголосив, що винятків їй ніхто не робитиме:

У нас є позачергова черга на отримання житла. Поставимо її у чергу. Бо не можна отак взяти і висмикнути когось із черги, бо хтось найбільше кричить, що потребує житла.  

 

 

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень