Замість житла - черга: онкохворій пенсіонерці, яку можуть виселити з гуртожитка Рівного, не допомогли

Робити винятків їй у вирішенні житлового питання влада не обіцяє.

Пенсіонерка Антоніна Демчук (на фото) прийшла сьогодні на сесію міськради Рівного з плакатом, вимагаючи приватизації кімнати у гуртожитку на Відінській, 10, у якій живе. 

Жінка виступила перед депутатами дуже емоційно. Втім, допомогти їй не змогли. Міський голова Рівного Володимир Хомко пояснив:

Я заявляв 20 разів перед пресою, що ми готові взяти на баланс гуртожиток на Відінській, 10. Але закон каже, що можемо це зробити, якщо цього захоче власник гуртожитку. Іншого законного способу нема. 

Юрист, яка захищала пенсіонерку, дорікнула:

Антоніна Демчук 40 років пропрацювала на будівництві. Вона перебувала у черзі на отримання житла. Має інвалідність. Якби ви менше роздавали житло суддям і прокурорам, то знайшлося б житло і для неї. 

ДепутатВіталій  Павелків пояснив, що комісія знайшла кілька варіантів виходу з ситуації і що їх запропонують на вибір пенсіонерці. Але міський голова наголосив, що винятків їй ніхто не робитиме:

У нас є позачергова черга на отримання житла. Поставимо її у чергу. Бо не можна отак взяти і висмикнути когось із черги, бо хтось найбільше кричить, що потребує житла.  

 

 

 

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень