Закінчилося не лише літо, а й реконструкція електромереж в селі на Рівненщині (ФОТО)

Там реконструювали повітряні лінії електропередач

[media=125093]

У Березнівському районі повним ходом триває реконструкція електромереж. Адже більшість ліній прокладались у 60-70 роках минулого століття і до сьогодні практично вичерпали свій амортизаційний ресурс. Про це пише прес-служба «Рівнеобленерго».

Зокрема, на Березнівщині завершені роботи у с. Маринин. Тут реконструйовано понад 5 км повітряних ліній самоутримним ізольованим проводом – сучасним, більш безпечним та надійним.

Також замінили старі дерев’яні електроопори на залізобетоні та встановили щоглову трансформаторну підстанцію.

Усі ці заходи передбачені інвестиційною програмою ПрАТ «Рівнеобленерго» на 2018 рік.

Окрім цього у ній є реконструкція повітряних ліній 0,4 та 10 кВ від двох трансформаторних підстанцій у с. Поліське Березнівського району.

Тут роботи у розпалі, вони ще більш масштабні, ніж у Маринині. Адже передбачають заміну на самоутримний ізольований провід більше 12 км повітряних ліній!

Загалом згідно з інвестиційною програмою «Рівнеобленерго» до кінця цього року буде реконструйовано 120 км повітряних ліній на суму понад 65 млн грн. у всіх районах області. Такі роботи вирішують проблему заниженої напруги у споживачів,

попереджають пориви електромереж під час негоди, є запорукою надійного електропостачання.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень