З 10 лютого за безпекою харчових продуктів наглядатиме новий орган

В результаті реорганізації кількох державних служб в одну

З 10 лютого в Україні має запрацювати новий орган – Державна служба з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

Очікується, що структура складатиметься з реорганізованих  Державної ветеринарної служби, Держспоживінспекції, санітарно-епідеміологічної служби чи, наприклад, Держсільгоспінспекції. Тепер їх обов’язки виконуватиме єдина установа. Прикметно, що створення служби триває вже два роки, щоправда, у Рівному про неї ще не знають, як і про те, які служби ліквідують повністю, і хто залишиться без роботи, коментує заступник начальника поки ще існуючої обласної інспекції з питань захисту прав споживачів Тетяна Котик:

 

 

- Цю реорганізацію проводять на рівні Держспоживінспекції України. Процес реорганізації іде, але ж як буде, яка буде структура, ми нічого абсолютно не знаємо. Дуже хотіли би знати, як буде, кого залишать, хто буде звільнений, але, на жаль, ми цього не знаємо.

 

Тим часом, загальноукраїнські ЗМІ повідомляють, що у всіх відомствах, які, вочевидь, все ж реорганізують в одну службу, працює біля тринадцяти тисяч людей. Згідно з штатним розписом в центральному апараті Держспоживслужби має працювати 303 людини, і майже 10 тисяч - в територіальних органах. Тобто, в загальному, штат відомства буде на 30% менший, аніж в усіх реорганізованих службах.

Тим часом, в новий орган готові приймати нинішніх працівників, до роботи яких немає зауважень. Адже вони непогані виконавці. А от задля реформ планують залучити консультантів і радників. Кошти на фінансування деяких в майбутньому реорганізованих органів в держбюджеті передбачені лише на перший квартал. Зараз на Держспоживспілку виділено майже 490 мільйонів гривень.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень