Які пільги передбачені особам з ІІІ групою інвалідності

Не всі вони знають про свої права

Про пільги для осіб з інвалідністю ІІІ групи зазначено у Законі «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальних гарантій для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю» № 1664-ІХ від 15 липня 2021 року.

Серед найбільш популярних:

Безплатне придбання ліків за рецептами лікарів під час амбулаторного лікування. Але лише за умови, що пенсія чи державна соціальна допомога, призначена замість пенсії, не перевищують мінімального розміру пенсії. З 1 грудня мінімальний розмір пенсії становить 1934 гривні.

Безплатне забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації.

Безплатне забезпечення санаторно-курортними путівками за наявності медичних показань.

50-відсоткова знижка вартості проїзду на внутрішніх лініях повітряного, залізничного, річкового та автомобільного транспорту у період з 1 жовтня до 15 травня.

Джерело: На пенсії 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень