Двом підприємствам Рівненщини дали податкову пільгу

На них працюють люди з інвалідністю

Два підприємства з Рівненщини отримали право користуватися податковими пільгами. Це МКП «Олвік-1» ГО «Український Національний фонд допомоги інвалідам Чорнобиля» та ПОГ «Добробут» Рівненського міського товариства інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату.

Таке рішення прийнято на засіданні комісії з питань діяльності підприємств та організацій громадських організацій осіб з інвалідністю у Рівненській області.

«Олвік-1» займається виготовленням шкільних меблів. На підприємстві працює 14 робітників, з них 9 – особи з інвалідністю. Середньомісячна заробітна плата становить близько 7,5 тис. грн. В умовах пандемії та карантинних обмежень підприємству вдалося зберегти працівників та не допустити заборгованості із виплати заробітної плати.

На «Добробуті» працює 3 осіб, 2 з них - особи з інвалідністю. Підприємство спеціалізується на ремонті та реконструкції покрівель, - повідомляє Радіо Трек.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень