Двом підприємствам Рівненщини дали податкову пільгу

На них працюють люди з інвалідністю

Два підприємства з Рівненщини отримали право користуватися податковими пільгами. Це МКП «Олвік-1» ГО «Український Національний фонд допомоги інвалідам Чорнобиля» та ПОГ «Добробут» Рівненського міського товариства інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату.

Таке рішення прийнято на засіданні комісії з питань діяльності підприємств та організацій громадських організацій осіб з інвалідністю у Рівненській області.

«Олвік-1» займається виготовленням шкільних меблів. На підприємстві працює 14 робітників, з них 9 – особи з інвалідністю. Середньомісячна заробітна плата становить близько 7,5 тис. грн. В умовах пандемії та карантинних обмежень підприємству вдалося зберегти працівників та не допустити заборгованості із виплати заробітної плати.

На «Добробуті» працює 3 осіб, 2 з них - особи з інвалідністю. Підприємство спеціалізується на ремонті та реконструкції покрівель, - повідомляє Радіо Трек.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень