Двом підприємствам Рівненщини дали податкову пільгу

На них працюють люди з інвалідністю

Два підприємства з Рівненщини отримали право користуватися податковими пільгами. Це МКП «Олвік-1» ГО «Український Національний фонд допомоги інвалідам Чорнобиля» та ПОГ «Добробут» Рівненського міського товариства інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату.

Таке рішення прийнято на засіданні комісії з питань діяльності підприємств та організацій громадських організацій осіб з інвалідністю у Рівненській області.

«Олвік-1» займається виготовленням шкільних меблів. На підприємстві працює 14 робітників, з них 9 – особи з інвалідністю. Середньомісячна заробітна плата становить близько 7,5 тис. грн. В умовах пандемії та карантинних обмежень підприємству вдалося зберегти працівників та не допустити заборгованості із виплати заробітної плати.

На «Добробуті» працює 3 осіб, 2 з них - особи з інвалідністю. Підприємство спеціалізується на ремонті та реконструкції покрівель, - повідомляє Радіо Трек.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень