Як тепер отримати соціальну допомогу в ОТГ?

Пояснили в Рівненській ОДА


Наразі документи та заяви від громадян щодо усього спектру соціальних послуг приймає уповноважена особа виконавчого органу сільської, селищної, міської ради або адміністратор ЦНАПу при громаді.

Це стосується усіх напрямків: субсидії, пільги – весь спектр соціальних послуг, - зауважив заступник голови РОДА Ігор Тимошенко.

Далі громада передає всі матеріали до профільного підрозділу укрупненої РДА, де вже приймаються остаточні рішення, які фіксуються у програмному забезпеченні.

Паралельно з цим відбувається організація процесу громадами по підключенню до програмного продукту «Соціальна громада».


В РОДА розповіли, що планують в максимально швидкий термін зорієнтувати громади приєднатися до цього проєкту.  

Це поширена практика, яка дасть можливість уникнути будь-яких зволікань при організації усього процесу. Це значно спрощує процедуру подання та опрацювання заяв, - розповів Ігор Тимошенко.

Саме зараз в РОДА напрацьовують весь механізм, який згодом передадуть керівникам ОТГ.

Аби соціальні послуги були максимально доступнішими для громадян, в ОДА утворюють віддалені робочі місця в старих РДА, де можна буде повноцінно забезпечити надання соціальних послуг.

До слова, територіальні центри з наданням соціальних послуг тепер теж переходять до підпорядкування територіальних громад.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень