Підприємство Рівненщини, де працюють незрячі, отримає податкові пільги

На підприємстві працює 49 осіб, з яких 31 – з інвалідністю

Підприємство об’єднання громадян Рівненське учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих  (ПОГ Рівненське УВП УТОС) з Рівненщини отримало право користуватися податковими пільгами.

Таке рішення прийнято на засіданні комісії з питань діяльності підприємств та організацій громадських організацій осіб з інвалідністю у Рівненській області під керівництвом заступника голови Рівненської ОДА Людмила Шатковської.

ПОГ Рівненське учбово-виробниче підприємство УТОС повністю відповідає критеріям на право користування пільгами з оподаткування.

 

Вважаю, що така підтримка області та податкові пільги, спонукатимуть до ще більшого розвитку підприємства, - зазначила Людмила Шатковська.

На підприємстві працює 49 осіб, з яких 31 – з інвалідністю. Середньомісячна заробітна плата складає близько  7,6 тис. грн.

Наше підприємство – одне з найстарших в Україні. Незважаючи на складності, ми надаємо роботу та соціальну підтримку особам з інвалідністю, утримуємо гуртожиток, проводимо різні спортивно-культурні заходи, - повідомив директор ПОГ Рівненське УВП УТОС Ігор Подранецький.  

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень