Частина українців може не платити за комунальні послуги взагалі

Розмір пільг сягає 100%

Станом на 1 січня 2021 року в Україні житлову субсидію отримували понад 3,1 млн домогосподарств

Є й категорія громадян, які не оплачують комунальні послуги взагалі. Так, міністр соціальної політики Марина Лазебная нагадала, що розмір пільги для учасників бойових дій досягає 100%.  Нині пільгами на послуги ЖКГ користуються 1,8 млн осіб, а їх розмір становить від 25% до 100% вартості послуг.

Найбільше, 100%, компенсуємо учасникам бойових дій, учасникам війни, - сказала Лазебна, зазначивши, що середній розмір пільги в січні 2021 року становить 1,1 тис. грн.

Також передбачено й механізми компенсацій для людей, які не в змозі оплачувати повну вартість комунальних послуг.

Середній розмір субсидії в січні склав 2,2 тис. грн. Пільги й субсидії отримує кожна третя сім'я - 5 млн з 15 млн в Україні.

Нагадаємо, за станом на 1 січня 2021 року в Україні житлову субсидію отримували понад 3,1 млн домогосподарств. Ще майже 1,8 млн сімей користувалися пільгами при оплаті житлово-комунальних послуг.

За матеріалами Соцпорталу 

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень