Слідом за облрадою: міські обранці зберуться на тарифну сесію

Рівнерада вболіватиме за збільшення видатків на субсидії

У середу у Рівному відбудеться позачергове засідання депутатів міської ради.

У порядку денному питання:

 «Про звернення депутатів Рівненської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо збільшення видатків на виплату пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у зв’язку з підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги».

Засідання почнеться о 10 годині. За перебігом подій у сесійній залі будуть стежити кореспонденти Радіо Трек, тож пильнуйте повідомлення у нашому ефірі та на сайті.

Нагадаємо, напередодні депутати обласної ради виступили проти підвищення тарифів. Вони підготували звернення до президента, Кабміну та Верховної Ради України, у якому висловили свій протест щодо зростання ціни та природний газ, електроенергію, підвищення тарифів та розподіл на доставлення природного газу для газорозподільних компаній.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень