ON-LINE

Агітували відмовлятися від газу й переходити на електричне опалення, тепер воно надто дороге, - чиновник РОДА

середа, 13 січня 2021
Рівненська ОДА проситиме про знижки

Споживачі, які мешкають у 30-кілометровій зоні спостереження Рівненської та Хмельницької атомних електростанцій, довгий час користувалися знижкою у тарифі на електроенергію, а з 1 січня 2021 вони її позбавлені.

Як і споживачі, які користуються електричними плитами та електричними системами опалення: раніше вони мали пільговий тариф на 3000 кВтгод, а тепер теж позбавлені цієї пільги, й опалення обходиться дуже дорого.

Як повідомив на брифінгу директор департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності Рівненської ОДА Володимир Пшеюк, вони

звернуться до нардепів, Кабміну та Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з проханням повернути пільгу мешканцям 30-кілометрової зони АЕС, адже Рівненська область перебуває між двома атомними станціями, та проситимуть про встановлення пільгового тарифу на певну кількість електроенергії для тих, хто має електричне опалення та плити, а також про нічний коефіцієнт.

Чиновник констатує, що донедавна в області активно агітували відмовлятися від газу й переходити на більш вигідне електричне опалення, а нині воно стало надто дорогим.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4


КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено гаманець з документами

    В районі 12-ї школи,  загублено гаманець з  документами на прізвище  Шевчук...
  • Техпаспорт Аudi A6

    Загублений техпаспорт на АudiA6, литовська реєстрація. Прохання повернути за...
  • Загублено ключі

    Знайдено ключі від автомобіля «Рено». Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ