В Україні спростили отримання субсидій для безробітних і заробітчан

В яких випадках оформити державну допомогу стало легше, пояснили у Міністерстві соціальної політики

Отримувати субсидії за спрощеною процедурою цьогоріч зможуть домогосподарства, у складі яких є непрацюючі або працевлаштовані за кордоном.

Порядок надання житлових субсидій та пільг на оплату комірного в уряді удосконалили ще в грудні. Про це повідомили у пресслужбі Мінсоцполітики.

Йдеться, зокрема, про надання можливості отримувати субсидію домогосподарствам, в складі яких є особи, які офіційно працюють за кордоном в країнах, з якими Україна НЕ уклала договори про соціальне забезпечення, або знаходяться за кордоном у період догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку.

Також надано право на отримання житлової субсидії на загальних підставах:

  • особам, які набули права власності на житло протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії, зокрема, шляхом успадкування;
  • особам, які не мають доходів і відповідно до законодавства, звільнені від сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Досі житлова субсидія їм могла призначатися лише за рішенням комісії.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень