В Україні збільшився розмір середніх субсидій. Більш як вдвічі

У яких регіонах люди отримували найбільшу допомогу

У жовтні такою держдопомогою скористалися близько 3 млн українських сімей. Загальна сума наданих урядом пільг в минулому місяці наблизилася до 2 млрд гривень.

При цьому з початку опалювального сезону розмір субсидій зріс у 2,5 раза, а найбільшу пільгу - 950 грн - отримала родина із Києва. Про це повідомляють у Мінсоцполітики.

За даними відомства, середній розмір субсидії в Україні минулого місяця склав 732 грн. Це майже у 2,5 раза більше, ніж у вересні, коли середній розмір допомоги сягав 280 грн.

Загалом у жовтні субсидії на оплату комуналки були надані 2,816 млн домогосподарствам, в той час, як місяцем раніше пільги отримали 2,937 млн домогосподарств. Тобто, минулого місяця число одержувачів субсидій зменшилася на 4,1%.

Із загальної суми нарахованих у жовтні субсидій (1,803 млрд грн) 1,759 млрд виплатили готівкою, а 44,8 млн - у безготівковій формі, додали в Міністерстві.

Найзначніші пільги минулого місяця зафіксували у столиці - середній розмір субсидії тут склав 952,86 грн. На другому місці - Харківська область з 885,63 грн, а на третьому - Волинь, де розмір пільги на оплату послуг ЖКГ був зафіксований на рівні 791,90 грн.

«Мінімальні» субсидії в жовтні дісталися одеситам (496,45 грн), а також жителям Херсонської (554,82 грн) та Кіровоградської (580,58 грн) областей.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень