«Інваліду армії платять менше, ніж інваліду цивільному. Чому?» - рівнянин депутатам

На «білих» і «чорних» поділила держава інвалідів

Ліворуч - Олександр Майструк

На узаконену нерівність у розмірах пенсій інвалідам армії та цивільним інвалідам розповів у соцмережі Фейсбук відомий рівненський фотохудожник, Олександр Майструк. Адже першим платять на понад 600 грн менше:

Я, Майструк Олександр Миколайович, інвалід армії I групи, стикнувся з соціальною несправедливістю – «пенсійним казусом», темою, яку неодноразово порушував я і журналісти.

 

На момент звернення я отримую пенсію в розмірі 1995.90 грн.

 

Донедавна ця сума була 1933 грн щомісяця, в той час, коли цивільні інваліди такої ж групи отримують пенсію у розмірі 2641 грн.  

Тож Олександр Майструк робить висновок:

Якби я захворів у школі чи цивільному виші - пенсія по інвалідності 1 групи була б вищою, ніж тоді, коли я отримав захворювання під час проходження військової служби.

 

Це завдає мені неоціненної моральної шкоди та принижує честь та гідність усіх інших людей з інвалідністю, які втратили своє здоров'я, перебуваючи на військовій службі (чи будучи курсантами військових вишів чи ЗСУ).

Через це фотохудожник звернувся до народних депутатів з проханням:
 

Ініціювати внесення змін до законів України щодо підвищення розміру пенсій інвалідам армії (не бойових дій), як мінімум, до розміру пенсій цивільним особам з інвалідністю.

А депутатів всіх інших рівнів запитав:

Допоки на законодавчому рівні не врегульоване це питання, невже не можна віднайти кошти цим 20 людям (інвалідам армії 1 групи) в Рівненській області, щоб усунути цю фінансову нерівність між військовими та цивільними пенсіями?

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4 

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень