ВООЗ прислала місію в Рівненську ЦМЛ. Місце з найбільшою кількістю хворих на COVID-19

Що вирішували?

Наприкінці жовтня Центральну міську лікарню Рівного відвідав представник Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в Україні. Як інформує пресслужба міського управління охорони здоров'я, це запланована місія. Рівненська ЦМЛ – лікарня «першої хвилі» надання стаціонарної медичної допомоги хворим з COVID-19.

- 30 жовтня було здійснено інспектування та оцінка загальної ситуації Центральної міської лікарні Рівного.

 

У ході зустрічі, що відбулась у КНП «Центральна міська лікарня» РМР, разом з начальником управління охорони здоров’я м. Рівне, адміністрацією лікарні та завідувачами «профільних» відділень по наданню стаціонарної медичної допомоги хворим на COVID-19, обговорювалась ситуація, що склалась із захворюваністю на коронавірусну інфекцію в Рівному.

 

Також говорили про потреби закладу в медичному обладнанні та засобах індивідуального захисту, проблеми із киснезабезпеченням хворих у разі різкого збільшення кількості пацієнтів з коронавірусною інфекцією, — повідомляє пресслужба міського управління охорони здоров'я, це запланована місія.

Нагадаємо, прогноз ВООЗ щодо зростання кількості хворих справдився. У Рівному – нові летальні випадки через хворобу, а кількість інфікованих зростає. 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень