Відділ освіти на Рівненщині списував пальне і продукти

За бюджетні кошти

Держаудитслужба провела ревізію відділу освіти Дубенської райдержадміністрації. Працівники відділу «напорушували» на 238 тис. грн з бюджету.

Аудитори виявили, що протягом 2016-2018 років відділ освіти покривав за рахунок бюджетних коштів витрати на комуналку орендарів. 

 

Серед інших виявлених порушень – оплата ремонтних робіт за завищеними цінами, незаконні витрати на оплату праці та невикористані відпустки звільненим працівникам, випадки понаднормового списання пального, завищення відомостей щодо використаних продуктів харчування тощо.

На сьогодні відділ освіти Дубенської РДА уже відшкодував половину виявлених ревізією порушень, решта – на контролі Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області.

До адміністративної відповідальності притягнули 15 посадових осіб, а матеріали ревізії надіслали до правоохоронних органів.

За матеріалами прес-служби Управління Західного офісу Держаудитслужби  в Рівненській області.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень