ON-LINE

Величезні шматки сала - на горі відходів: як смітять у своїх селах мешканці Рівненщини (ФОТО)

вівторок, 27 листопада 2018
Щоб не платити за вивезення сміття

Ліквідацією стихійних сміттєзвалищ зайнялися у Демидівській ОТГ. Зокрема, розчистили від відходів територію колишньої ферми у селі Лішня. Робило це КП "Демидівське ВУЖКГ" з ініціативи депутата селищної ради Степана Яроша. 

З Демидівської селищної ради поінформували:

Під час ліквідації смітника працівники селищної ради були вражені асортиментом відходів. Особливо прикро було дивитися на величезні шматка сала, які валялися на горі вивезеного сміття. Хтось вирішив краще вивезти на смітник для гризунів, ніж віддати нужденним людям. Межі людського лицемірства немає меж. Скільки ще потрібно витрачати бюджетних коштів на підгортання смітників, які виростають наче гриби після дощу? А це наші з вами кошти, які можна було б використати ефективніше.

Також селищна рада пообіцяла, що

невдовзі на підгорнутих смітниках буде встановлено камери відеоспостереження, які будуть фіксувати порушників природоохоронного законодавства, що будуть забруднювати довкілля. А тому доведеться відповідати за вчинені правопорушення гривнею.

Адже хоча з Демидівки і навколишніх сіл щомісячно комунальники у першу неділю місяця вивозять сміття, проте люди не хочуть платити за це 5-20 грн і вивозять будь-де висипати, щоб не бачити люди.

Теги: Сміття

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
  • Знайдено посвідчення водія

    Знайдено посвідчення водія, видане на прізвище Корецький Артем.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного