Величезні шматки сала - на горі відходів: як смітять у своїх селах мешканці Рівненщини (ФОТО)

Щоб не платити за вивезення сміття

Ліквідацією стихійних сміттєзвалищ зайнялися у Демидівській ОТГ. Зокрема, розчистили від відходів територію колишньої ферми у селі Лішня. Робило це КП "Демидівське ВУЖКГ" з ініціативи депутата селищної ради Степана Яроша. 

З Демидівської селищної ради поінформували:

Під час ліквідації смітника працівники селищної ради були вражені асортиментом відходів. Особливо прикро було дивитися на величезні шматка сала, які валялися на горі вивезеного сміття. Хтось вирішив краще вивезти на смітник для гризунів, ніж віддати нужденним людям. Межі людського лицемірства немає меж. Скільки ще потрібно витрачати бюджетних коштів на підгортання смітників, які виростають наче гриби після дощу? А це наші з вами кошти, які можна було б використати ефективніше.

Також селищна рада пообіцяла, що

невдовзі на підгорнутих смітниках буде встановлено камери відеоспостереження, які будуть фіксувати порушників природоохоронного законодавства, що будуть забруднювати довкілля. А тому доведеться відповідати за вчинені правопорушення гривнею.

Адже хоча з Демидівки і навколишніх сіл щомісячно комунальники у першу неділю місяця вивозять сміття, проте люди не хочуть платити за це 5-20 грн і вивозять будь-де висипати, щоб не бачити люди.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Теги: Сміття
Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень