![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Щоб не платити за вивезення сміття
Ліквідацією стихійних сміттєзвалищ зайнялися у Демидівській ОТГ. Зокрема, розчистили від відходів територію колишньої ферми у селі Лішня. Робило це КП "Демидівське ВУЖКГ" з ініціативи депутата селищної ради Степана Яроша.
З Демидівської селищної ради поінформували:
Під час ліквідації смітника працівники селищної ради були вражені асортиментом відходів. Особливо прикро було дивитися на величезні шматка сала, які валялися на горі вивезеного сміття. Хтось вирішив краще вивезти на смітник для гризунів, ніж віддати нужденним людям. Межі людського лицемірства немає меж. Скільки ще потрібно витрачати бюджетних коштів на підгортання смітників, які виростають наче гриби після дощу? А це наші з вами кошти, які можна було б використати ефективніше.
Також селищна рада пообіцяла, що
невдовзі на підгорнутих смітниках буде встановлено камери відеоспостереження, які будуть фіксувати порушників природоохоронного законодавства, що будуть забруднювати довкілля. А тому доведеться відповідати за вчинені правопорушення гривнею.
Адже хоча з Демидівки і навколишніх сіл щомісячно комунальники у першу неділю місяця вивозять сміття, проте люди не хочуть платити за це 5-20 грн і вивозять будь-де висипати, щоб не бачити люди.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
На Рівненщині - жахливе свинство у лісопосадці (ФОТО)
Радник міського голови Рівного подякував городянину за вивезені 40 мішків сміття
У Рівному збираються підвищити тарифи на вивезення сміття
У соцмережі розгорівся конфлікт навколо стихійного ринку у центрі Рівного (ФОТО/ВІДЕО)
У Рівному просять повернути смітник
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК