Величезні шматки сала - на горі відходів: як смітять у своїх селах мешканці Рівненщини (ФОТО)

Щоб не платити за вивезення сміття

Ліквідацією стихійних сміттєзвалищ зайнялися у Демидівській ОТГ. Зокрема, розчистили від відходів територію колишньої ферми у селі Лішня. Робило це КП "Демидівське ВУЖКГ" з ініціативи депутата селищної ради Степана Яроша. 

З Демидівської селищної ради поінформували:

Під час ліквідації смітника працівники селищної ради були вражені асортиментом відходів. Особливо прикро було дивитися на величезні шматка сала, які валялися на горі вивезеного сміття. Хтось вирішив краще вивезти на смітник для гризунів, ніж віддати нужденним людям. Межі людського лицемірства немає меж. Скільки ще потрібно витрачати бюджетних коштів на підгортання смітників, які виростають наче гриби після дощу? А це наші з вами кошти, які можна було б використати ефективніше.

Також селищна рада пообіцяла, що

невдовзі на підгорнутих смітниках буде встановлено камери відеоспостереження, які будуть фіксувати порушників природоохоронного законодавства, що будуть забруднювати довкілля. А тому доведеться відповідати за вчинені правопорушення гривнею.

Адже хоча з Демидівки і навколишніх сіл щомісячно комунальники у першу неділю місяця вивозять сміття, проте люди не хочуть платити за це 5-20 грн і вивозять будь-де висипати, щоб не бачити люди.

Теги: Сміття

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень